Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


МІЛІЦІЯ НА ВИБОРАХ

Шановні захисники громадського порядку!

Міністерство внутрішніх справ України та Комітет виборців України підготували ПОСІБНИК для працівників органів внутрішніх справ на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року з метою забезпечення поліпшення діяльності правоохоронних органів під час виборів.

Міністерство внутрішніх справ України спільно з Громадськими активістами – Всеукраїнською громадською організацією «Комітет виборців України» підготували даний «ПОСІБНИК для працівників органів внутрішніх справ на позачергових виборах  народних депутатів України 26 жовтня 2014 року», з метою забезпечення покращення діяльності правоохоронних органів під час виборів.

В посібнику Ви матимете можливість ознайомитися:

  • З типовими ситуаціями на позачергових виборах  народних депутатів та способами реагування на них.
  • Покроковими алгоритмами дій та «Методичними рекомендаціями компетенції міліції України в охороні прав громадян та громадського порядку під час виборчого процесу з позачергових виборів  народних депутатів України у 2014 році».

ПРЕДСТАВНИКИ МВС ТА ОБСЄ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ В УКРАЇНІ (ФОТО)

Під час зустрічі йшлося про готовність українських правоохоронців забезпечити безпеку на виборах та, зокрема, парламентарів держав-учасниць ОБСЄ.

Детальна інформація тут.

ЗАНЯТТЯ З ПІДГОТОВКИ ДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ ПІД ЧАС ВИБОРІВ ПРОВОДЯТЬ ПРЕДСТАВНИКИ ОБСЄ ТА КОМІТЕТУ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ (ФОТО)

Працівники транспортної міліції західного регіону приймають активну участь у забезпеченні правопорядку під час виборчого процесу. Окрім 19 виборчих дільниць, розташованих на об’єктах залізничного транспорту, співробітники будуть залучені у всіх областях західної України відповідно до розстановки обласних Управлінь МВС України в регіонах.

Детальна інформація тут.

ПРЕДСТАВНИКИ КОМІТЕТУ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ ДЛЯ ЗАКАРПАТСЬКОЇ МІЛІЦІЇ (ФОТО)

Вони навчали правоохоронців, як їм правильно діяти під час виборів, які відбудуться за тиждень в області.

Детальна інформація тут.

ХМЕЛЬНИЦЬКІ МІЛІЦІОНЕРИ НАВЧАЛИСЯ ПРАВИЛЬНО РЕАГУВАТИ НА МОЖЛИВІ ПОРУШЕННЯ ВИБОРЧОГО ЗАКОНОДАВСТВА (ФОТО)

У хмельницькому обласному управлінні міліції відбулися заняття на тему: «Роль працівників органів внутрішніх справ у виборчому процесі». Лекцію правоохоронцям, які уже через декілька днів вирушать на виборчі дільниці, прочитала представник Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» Анастасія Данілкова.

Детальна інформація тут.

ПРЕДСТАВНИКИ КОМІТЕТУ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ ДЛЯ ЧЕРКАСЬКИХ ПРАВООХОРОНЦІВ (ФОТО)

За ініціативи Комітету виборців України та підтримки Міністерства внутрішніх справ України по всій території нашої держави проводяться тренінги на тему: «Роль працівників органів внутрішніх справ у виборчому процесі». На Черкащині цей захід провела тренер з виборчого законодавства Вікторія Феофілова.

Детальна інформація тут.

НАПЕРЕДОДНІ ВИБОРІВ ПРАЦІВНИКИ МІЛІЦІЇ ХАРКІВЩИНИ БЕРУТЬ УЧАСТЬ У СПЕЦІАЛЬНИХ ТРЕНІНГАХ (ФОТО)

Саме такий захід відбувся днями в Чугуївському райвідділі міліції. Він був присвячений ролі працівників ОВС в позачергових парламентських виборах 2014 року. Тренінг для правоохоронців провів представник Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України», голова Центру правових та політичних досліджень «ДУМА», член Громадської ради при ГУМВС України в Харківській області Юрій Чумак.

Детальна інформація тут.

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України