Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


МІЛІЦІЯ НА ВИБОРАХ

Шановні захисники громадського порядку!

Міністерство внутрішніх справ України та Комітет виборців України підготували ПОСІБНИК для працівників органів внутрішніх справ на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року з метою забезпечення поліпшення діяльності правоохоронних органів під час виборів.

Міністерство внутрішніх справ України спільно з Громадськими активістами – Всеукраїнською громадською організацією «Комітет виборців України» підготували даний «ПОСІБНИК для працівників органів внутрішніх справ на позачергових виборах  народних депутатів України 26 жовтня 2014 року», з метою забезпечення покращення діяльності правоохоронних органів під час виборів.

В посібнику Ви матимете можливість ознайомитися:

 • З типовими ситуаціями на позачергових виборах  народних депутатів та способами реагування на них.
 • Покроковими алгоритмами дій та «Методичними рекомендаціями компетенції міліції України в охороні прав громадян та громадського порядку під час виборчого процесу з позачергових виборів  народних депутатів України у 2014 році».

ПРЕДСТАВНИКИ МВС ТА ОБСЄ ОБГОВОРИЛИ ПИТАННЯ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ ВИБОРІВ В УКРАЇНІ (ФОТО)

Під час зустрічі йшлося про готовність українських правоохоронців забезпечити безпеку на виборах та, зокрема, парламентарів держав-учасниць ОБСЄ.

Детальна інформація тут.

ЗАНЯТТЯ З ПІДГОТОВКИ ДО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОХОРОНИ ПРАВОПОРЯДКУ ПІД ЧАС ВИБОРІВ ПРОВОДЯТЬ ПРЕДСТАВНИКИ ОБСЄ ТА КОМІТЕТУ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ (ФОТО)

Працівники транспортної міліції західного регіону приймають активну участь у забезпеченні правопорядку під час виборчого процесу. Окрім 19 виборчих дільниць, розташованих на об’єктах залізничного транспорту, співробітники будуть залучені у всіх областях західної України відповідно до розстановки обласних Управлінь МВС України в регіонах.

Детальна інформація тут.

ПРЕДСТАВНИКИ КОМІТЕТУ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ ДЛЯ ЗАКАРПАТСЬКОЇ МІЛІЦІЇ (ФОТО)

Вони навчали правоохоронців, як їм правильно діяти під час виборів, які відбудуться за тиждень в області.

Детальна інформація тут.

ХМЕЛЬНИЦЬКІ МІЛІЦІОНЕРИ НАВЧАЛИСЯ ПРАВИЛЬНО РЕАГУВАТИ НА МОЖЛИВІ ПОРУШЕННЯ ВИБОРЧОГО ЗАКОНОДАВСТВА (ФОТО)

У хмельницькому обласному управлінні міліції відбулися заняття на тему: «Роль працівників органів внутрішніх справ у виборчому процесі». Лекцію правоохоронцям, які уже через декілька днів вирушать на виборчі дільниці, прочитала представник Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» Анастасія Данілкова.

Детальна інформація тут.

ПРЕДСТАВНИКИ КОМІТЕТУ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ ПРОВЕЛИ ТРЕНІНГ ДЛЯ ЧЕРКАСЬКИХ ПРАВООХОРОНЦІВ (ФОТО)

За ініціативи Комітету виборців України та підтримки Міністерства внутрішніх справ України по всій території нашої держави проводяться тренінги на тему: «Роль працівників органів внутрішніх справ у виборчому процесі». На Черкащині цей захід провела тренер з виборчого законодавства Вікторія Феофілова.

Детальна інформація тут.

НАПЕРЕДОДНІ ВИБОРІВ ПРАЦІВНИКИ МІЛІЦІЇ ХАРКІВЩИНИ БЕРУТЬ УЧАСТЬ У СПЕЦІАЛЬНИХ ТРЕНІНГАХ (ФОТО)

Саме такий захід відбувся днями в Чугуївському райвідділі міліції. Він був присвячений ролі працівників ОВС в позачергових парламентських виборах 2014 року. Тренінг для правоохоронців провів представник Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України», голова Центру правових та політичних досліджень «ДУМА», член Громадської ради при ГУМВС України в Харківській області Юрій Чумак.

Детальна інформація тут.

 
     

Аналітика

 • Президентські вибори у Франції: Макрон і Ле Пен виходять у другий тур. Чого очікувати Європі та Україні?

  За підсумками першого туру виборів у Франції, що відбулися 23 квітня, у другий тур виходять два кандидати: центрист Еммануель Макрон та представниця ультраправих Марін Ле Пен. Цей факт підтвердив вірність попередніх опитувань, але все ж містить у собі певний привід для оптимізму – французькі виборці віддають перевагу поміркованим поглядам лідера партії «Вперед!», а не шовіністичним висловлюванням лідерки «Національного фронту». 

  25-04-2017 09:10
 • Підсумки президентських виборів у Сербії

  На президентських виборах очікувано переміг кандидат від Сербської прогресивної партії, дійсний прем’єр-міністр Сербії Александр Вучич. Другого тура не буде – Вучич взяв необхідні для однозначної перемоги 55% голосів. Його часто критикували як за проросійську, так і за проєвропейську позицію – в залежності від політичних поглядів критика. Але Вучич не є настільки простим, щоб називати його суто проросійським або суто проєвропейським. 

  10-04-2017 18:04

Звіти КВУ

 • Фінальний звіт КВУ за результатами місцевих виборів 2015 року

  25 жовтня 2015 р. в Україні відбулись чергові місцеві вибори за новим законом про місцеві вибори. Цей закон було прийнято на виконання коаліційної угоди парламентської Коаліції депутатських фракцій «Європейська Україна», сформованої за результатами позачергових виборів 26 жовтня 2014 року.

  Виборчий процес відбувався в умовах Антитерористичної операції на Сході України, коли частина населених пунктів Луганської та Донецької областей знаходяться під контролем проросійських бойовиків... 

  01-04-2016 01:10
 • Звіт КВУ по спостереженню за днем виборів 26 жовтня 2015 року

  КВУ вважає, що день голосування на місцевих виборах, за виключенням виборів у кількох територіальних громадах, в цілому відповідав стандартам вільних та демократичних виборів. Зафіксовані порушення чинного законодавства в переважній більшості не мали суттєвого впливу на результат голосування. 

  05-11-2015 10:50
Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України