Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


Діяльність Міжнародного медіа центру

Всеукраїнська громадська організація «Комітет виборців України» (КВУ) запрошує українських та міжнародних журналістів та спостерігачів, а також усіх, хто цікавиться виборами до МЕДІА ЦЕНТРУ, що буде працювати з 21 по 31 жовтня в м. Київ.

Мета Медіа центру – сприяння незалежному та повному висвітленню виборчих подій. Під час заходів працює синхронний українсько-англійський переклад.

Адреса: вул. Хрещатик 27а, 2й поверх, конференц-зала

До уваги відвідувачів:

• прес-конференції та зустрічі із українськими спостерігачами та учасниками виборчого процесу

• доступ до інформації про перебіг виборчого процесу та спостереження

• консультації щодо виборчого законодавства від юристів КВУ

• простір для ко-воркінгу для міжнародних журналістів та спостерігачів

• регулярне оновлення інформації щодо заходів в м. Київ, пов’язаних із виборами

ПРОГРАМА ЗАХОДІВ

22 жовтня, четвер, 13:00 Передумови проведення виборів. Загальний огляд ситуації в Україні. Вибори на Сході. Безпека на виборах. Співпраця МВС і громадянського суспільства.

23 жовтня, п’ятниця, 13:00 Результати спостереження. Виборча соціологія.

25 жовтня, неділя, 13:00 Перебіг дня виборів. Міжнародна перспектива та рекомендації.

26 жовтня, понеділок, 13:00 Результати спостереження. Оцінка дня виборів. Як спрацювала виборча система: попередня оцінка.

27 жовтня, вівторок, 11:00-13:00 Експертний круглий стіл. Оцінка виборчої системи, уроки на майбутнє.

29 жовтня, четвер, 13:00 Попередня оцінка наслідків місцевих виборів. Перспективи другого туру.

30 жовтня, п’ятниця, 13:00 Експертний круглий стіл. Ґендерні квоти. Участь жінок у виборах.

Щоб отримувати регулярну інформацію Медіа Центру, підпишіться на розсилку за адресою ua.media.centre@gmail.com Робота Медіа центру організована Всеукраїнською громадською організацією «Комітет виборців України» за підтримки Ради Європи.

Зміст цієї публікації та будь-яких інших публікацій, пов’язаних з роботою Медіа-центру, не відображає офіційної позиції Ради Європи.

 

The all-Ukrainian non-governmental organization “Committee of Voters of Ukraine” (CVU) invites domestic and international journalists and observers, and enyone else interested in these elections, to its MEDIA CENTRE, which will be operating between October 21-31 in Kyiv.

The aim of the Media Centre is to promote independent and full coverage of election events. Simultaneous translation (Ukrainian-English) is provided at the events.

Address: 27a Khreschatyk str, 2 floor, conference hall

For the visitors:

• press conferences and meetings with Ukrainian national observers and other electoral stakeholders

• providing access to election-related and observers findings

• legal advice on election legislation from CVU lawyers

• co-working space for international journalists and observers

• regular updates on election-related events

PROGRAM OF THE EVENTS

October 22, Thursday, 13:00 The context of elections. Overview of the situation in Ukraine. Elections in the East. Safety during the elections. Cooperation of Ministry of Internal Affairs and civil society.

October 23, Friday, 13:00 Election monitoring results. The electoral sociology.

October 25, Sunday, 13:00 The course of the Election Day. International perspective and recommendations.

October 26, Monday, 13:00 Monitoring results. Evaluation of the elections. How has electoral system worked: preliminary assessment.

October 27, Tuesday, 11:00-13:00 Expert round table. Evaluation of the election system, lessons for the future.

October 29, Thursday, 13:00 Preliminary assessment of the results of local elections. Prospects for the second round. October 30, Friday, 13:00 Expert round table. Gender quotas. Women's participation in elections.

To receive regular updates on the Media Centre events, please subscribe at ua.media.centre@gmail.com Activities of the Media Centre are organized with funding from the Council of Europe. Views expressed in this or any other publication issued by the Media Centre can not be taken to reflect the official opinion of the Council of Europe.

 
     

Аналітика

 • Президентські вибори у Франції: Макрон і Ле Пен виходять у другий тур. Чого очікувати Європі та Україні?

  За підсумками першого туру виборів у Франції, що відбулися 23 квітня, у другий тур виходять два кандидати: центрист Еммануель Макрон та представниця ультраправих Марін Ле Пен. Цей факт підтвердив вірність попередніх опитувань, але все ж містить у собі певний привід для оптимізму – французькі виборці віддають перевагу поміркованим поглядам лідера партії «Вперед!», а не шовіністичним висловлюванням лідерки «Національного фронту». 

  25-04-2017 09:10
 • Підсумки президентських виборів у Сербії

  На президентських виборах очікувано переміг кандидат від Сербської прогресивної партії, дійсний прем’єр-міністр Сербії Александр Вучич. Другого тура не буде – Вучич взяв необхідні для однозначної перемоги 55% голосів. Його часто критикували як за проросійську, так і за проєвропейську позицію – в залежності від політичних поглядів критика. Але Вучич не є настільки простим, щоб називати його суто проросійським або суто проєвропейським. 

  10-04-2017 18:04

Звіти КВУ

 • Фінальний звіт КВУ за результатами місцевих виборів 2015 року

  25 жовтня 2015 р. в Україні відбулись чергові місцеві вибори за новим законом про місцеві вибори. Цей закон було прийнято на виконання коаліційної угоди парламентської Коаліції депутатських фракцій «Європейська Україна», сформованої за результатами позачергових виборів 26 жовтня 2014 року.

  Виборчий процес відбувався в умовах Антитерористичної операції на Сході України, коли частина населених пунктів Луганської та Донецької областей знаходяться під контролем проросійських бойовиків... 

  01-04-2016 01:10
 • Звіт КВУ по спостереженню за днем виборів 26 жовтня 2015 року

  КВУ вважає, що день голосування на місцевих виборах, за виключенням виборів у кількох територіальних громадах, в цілому відповідав стандартам вільних та демократичних виборів. Зафіксовані порушення чинного законодавства в переважній більшості не мали суттєвого впливу на результат голосування. 

  05-11-2015 10:50
Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України