Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


Підтримати кву

Якщо ви розділяєте наші цінності та наше бачення шляхів для забезпечення реалізації прав громадян та реального народовладдя, ви можете підтримати Комітет виборців України, долучившись до нашої роботи як волонтер, або надати фінансову підтримку.

 

З приводу роботи волонтерів – спостерігачів на виборах або учасників програм – просимо звертатись до головного офісу КВУ, а також безпосередньо до обласних відділень. Комітет виборців України заохочує розвиток волонтерства, як активної позиції свідомих громадян. Наприклад, в день виборів Президента України 25 травня 2014 р. КВУ залучив до спостереження біля 4 тис. волонтерів, що отримали відповідну підготовку, матеріали, та були офіційно зареєстровані як спостерігачі.

 

Якщо ви бажаєте надати КВУ фінансову підтримку, просимо скористатись наступною інформацією:

Банківські реквізити

Отримувач: ВГО «КОМІТЕТ ВИБОРЦІВ УКРАЇНИ»

П/Р 2600435766101

ПАТ "Банк Петрокоммерц-Україна"

МФО 300120

Код 00012003

Призначення платежу – добровільна пожертва без ПДВ

 
     

Аналітика

 • Президентські вибори у Франції: Макрон і Ле Пен виходять у другий тур. Чого очікувати Європі та Україні?

  За підсумками першого туру виборів у Франції, що відбулися 23 квітня, у другий тур виходять два кандидати: центрист Еммануель Макрон та представниця ультраправих Марін Ле Пен. Цей факт підтвердив вірність попередніх опитувань, але все ж містить у собі певний привід для оптимізму – французькі виборці віддають перевагу поміркованим поглядам лідера партії «Вперед!», а не шовіністичним висловлюванням лідерки «Національного фронту». 

  25-04-2017 09:10
 • Підсумки президентських виборів у Сербії

  На президентських виборах очікувано переміг кандидат від Сербської прогресивної партії, дійсний прем’єр-міністр Сербії Александр Вучич. Другого тура не буде – Вучич взяв необхідні для однозначної перемоги 55% голосів. Його часто критикували як за проросійську, так і за проєвропейську позицію – в залежності від політичних поглядів критика. Але Вучич не є настільки простим, щоб називати його суто проросійським або суто проєвропейським. 

  10-04-2017 18:04

Звіти КВУ

 • Фінальний звіт КВУ за результатами місцевих виборів 2015 року

  25 жовтня 2015 р. в Україні відбулись чергові місцеві вибори за новим законом про місцеві вибори. Цей закон було прийнято на виконання коаліційної угоди парламентської Коаліції депутатських фракцій «Європейська Україна», сформованої за результатами позачергових виборів 26 жовтня 2014 року.

  Виборчий процес відбувався в умовах Антитерористичної операції на Сході України, коли частина населених пунктів Луганської та Донецької областей знаходяться під контролем проросійських бойовиків... 

  01-04-2016 01:10
 • Звіт КВУ по спостереженню за днем виборів 26 жовтня 2015 року

  КВУ вважає, що день голосування на місцевих виборах, за виключенням виборів у кількох територіальних громадах, в цілому відповідав стандартам вільних та демократичних виборів. Зафіксовані порушення чинного законодавства в переважній більшості не мали суттєвого впливу на результат голосування. 

  05-11-2015 10:50
Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України