Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


Про проект

This web resource has been produced with the support of the European Union and assisted by the Organization for Security and Co-operation in Europe (OSCE) Project Co-ordinator in Ukraine in 2011. The contents of this web resource are the sole responsibility of the Committee of Voters of Ukraine and can in no way be taken to reflect the views of the European Union or the OSCE.

The web resource was created within the Project “Assistance in Further Strengthening the Election Processes in Ukraine”.  After termination of the Project in 2011, the OSCE Project Co-ordinator in Ukraine assigned all intellectual property rights, including copyright, in the Web Resource to the Committee of Voters of Ukraine.


Ресурс створено за фінансової підтримки Європейського Союзу (ЄС) та за сприяння Координатора проектів ОБСЄ в Україні (ОБСЄ) у 2011 році. Зміст ресурсу є виключно відповідальністю ВГО «Комітет виборців України» і не відображає позиції, поглядів чи думок Європейського Союзу або ОБСЄ.

Ресурс розроблено в рамках Проекту «Сприяння подальшому зміцненню виборчих процесів в Україні». Після закінчення Проекту у 2011 році, Координатор проектів ОБСЄ в Україні (ОБСЄ) передав ВГО «Комітет виборців України» усі права інтелектуальної власності, включаючи авторське право, пов’язані із ресурсом.

 
     

Аналітика

 • Президентські вибори у Франції: Макрон і Ле Пен виходять у другий тур. Чого очікувати Європі та Україні?

  За підсумками першого туру виборів у Франції, що відбулися 23 квітня, у другий тур виходять два кандидати: центрист Еммануель Макрон та представниця ультраправих Марін Ле Пен. Цей факт підтвердив вірність попередніх опитувань, але все ж містить у собі певний привід для оптимізму – французькі виборці віддають перевагу поміркованим поглядам лідера партії «Вперед!», а не шовіністичним висловлюванням лідерки «Національного фронту». 

  25-04-2017 09:10
 • Підсумки президентських виборів у Сербії

  На президентських виборах очікувано переміг кандидат від Сербської прогресивної партії, дійсний прем’єр-міністр Сербії Александр Вучич. Другого тура не буде – Вучич взяв необхідні для однозначної перемоги 55% голосів. Його часто критикували як за проросійську, так і за проєвропейську позицію – в залежності від політичних поглядів критика. Але Вучич не є настільки простим, щоб називати його суто проросійським або суто проєвропейським. 

  10-04-2017 18:04

Звіти КВУ

 • Фінальний звіт КВУ за результатами місцевих виборів 2015 року

  25 жовтня 2015 р. в Україні відбулись чергові місцеві вибори за новим законом про місцеві вибори. Цей закон було прийнято на виконання коаліційної угоди парламентської Коаліції депутатських фракцій «Європейська Україна», сформованої за результатами позачергових виборів 26 жовтня 2014 року.

  Виборчий процес відбувався в умовах Антитерористичної операції на Сході України, коли частина населених пунктів Луганської та Донецької областей знаходяться під контролем проросійських бойовиків... 

  01-04-2016 01:10
 • Звіт КВУ по спостереженню за днем виборів 26 жовтня 2015 року

  КВУ вважає, що день голосування на місцевих виборах, за виключенням виборів у кількох територіальних громадах, в цілому відповідав стандартам вільних та демократичних виборів. Зафіксовані порушення чинного законодавства в переважній більшості не мали суттєвого впливу на результат голосування. 

  05-11-2015 10:50
Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України