Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


ВР може внести зміни до закону "Про вибори народних депутатів"

Народні депутати в понеділок на позачерговому пленарному засіданні можуть внести зміни до закону "Про вибори народних депутатів", враховуючи особливості виборчого процесу в умовах проведення антитерористичної операції на сході України.

Як передає кореспондент агентства "Інтерфакс-Україна", депутатам запропоновано внести до порядку денного й розглянути законопроекти "Про внесення змін до деяких законів України про забезпечення належної організації виборчого процесу виборів народних депутатів України" (автор Давид Жванія) та "Про внесення змін до закону України "Про вибори народних депутатів України", що стосуються забезпечення реалізації конституційних виборчих прав учасників антитерористичної операції на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року" (автор Леонід Ємець).

Народні депутати також планують додати до порядку денного й ухвалити рішення згідно із законом про зміни до держбюджету-2014 щодо соціального захисту інвалідів, ветеранів і учасників антитерористичної операції.

Верховна Рада також планує розглянути зміни до закону про відпустки щодо відпусток працівників, працевлаштованих у районі проведення АТО, дати свою оцінку закону про внутрішнє переміщення осіб, а також внести зміни до закону "Про телебачення і радіомовлення" щодо захисту інтересів держави.

Також депутати розглянуть зміни до держбюджету-2014 про контроль фінансів під час проведення запланованих на 26 жовтня позачергових виборів до Верховної Ради.

Крім того, депутати мають намір розглянути в першому читанні зміни до закону "Про лікарські препарати", щодо обігу й державного контролю якості ліків, ввезених на митну територію України, та законопроект в першому читанні про затвердження загальнодержавної цільової програми протидії ВІЛ/СНІД на 2014-2018 роки.

Інтерфакс-Україна

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України