Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


Відкрито більше 400 кримінальних проваджень по фальсифікаціях на виборах

Відкрито понад 400 кримінальних проваджень стосовно фальсифікацій на позачергових виборах до Верховної Ради, відомі особистості в цих справах поки не фігурують.

Про це в інтерв'ю інтернет-виданню "Insider" розповів міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

"Чотириста з хвостиком справ (відкрито за фактами фальсифікації виборів — ІФ). У рамках цих справ вже навіть є заарештовані", — заявив Аваков.

Відповідаючи на питання журналіста стосовного того, чи є в цих кримінальних провадженнях гучні прізвища, зокрема, ті, які вже були озвучені окремими політиками, Аваков розповів про конкретні призвища.

Пан Жванія (народний депутат минулого скликання Давид Жванія — "24"), якщо він замішаний в якихось махінаціях, як і інші, повинен нести політичну відповідальність. Якщо у вас є факти, що пан Жванія порушує і несе кримінальну відповідальність, ви напишете заяву, я відкрию провадження, і ми будемо розслідувати ... Персонально проти пана Жванії в МВС немає жодної заяви, — сказав міністр внутрішніх справ.

Аваков також додав, що персонально проти голови ЦВК Михайла Охендовського "в МВС нема жодної заяви", так само як і проти Ігоря Коломойського.

 Телеканал новин "24"

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України