Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


У Вінниці обговорили зміни до законодавства про місцеві вибори в Україні

1 липня 2015 року у місті Вінниці відбулося громадське обговорення питань удосконалення виборчого законодавства в Україні. 

Організатором заходу виступила Вінницький обласний осередок Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України» за підтримки Уряду Королівства Нідерландів.

В обговоренні взяли участь п’ять експертів, які представляли органи влади, політичні партії, громадські організації та засоби масової інформації регіону.

Як повідомив голова Вінницького осередку КВУ Владислав Телень, метою подібних обговорень є залучення найширшого кола експертів громадянського суспільства, а також представників усіх зацікавлених сторін до процесу реформування виборчого законодавства, створення умов для встановлення ефективного діалогу між законодавцями, громадськими експертами, виборцями і суб'єктами виборчого процесу. 

Місцеві експерти також долучилися до дискусії.

Синявський А. Л., начальник відділу ведення ДРВ у м. Вінниця наголосив на тому, що деякі статті закону, а саме № 18, 30, 32 містять посилання на інші закони України щодо виборів, і тому потрібно чітко конкретизувати, на яку саме частину якої статті відповідного закону.

Ямпільський Ю. В., сертифікований тренер з питань виборчого законодавства, запропонував чітко визначити в законі принципи обрання керівного складу виборчих комісій.

За результатами громадського обговорення змін до законодавства про місцеві вибори в Україні учасники визначили, що важливо прийняти закон у липні для того, щоб суб’єкти виборчого процесу мали достатньо часу на підготовку.

Прес-служба КВУ

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України