Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


У ЦВК у вівторок очікують надходження оригіналів протоколів ще трьох окружкомів із шести, що залишилися

У Центральній виборчій комісії в понеділок до кінця дня очікують надходження оригіналів протоколів про результати голосування на парламентських виборах від ще трьох окружних виборчих комісій із шести, що залишилися.

Як повідомив керівник прес-служби ЦВК Костянтин Хівренко, у ЦВК очікують прибуття протоколів з округів №77 (центр - м. Запоріжжя), №125 (центр - м. Старий Самбір Львівської області) та №49 (центр - м. Костянтинівка Донецької області).

Під знаком питання - прибуття окружної комісії №22 (центр - м. Луцьк), де результати голосування оскаржено в суді, а також №137 (центр - м. Білгород-Дністровський Одеської області).

Точно не чекають прибуття в понеділок представників комісії виборчого округу №59 (центр - м. Маріуполь Донецької області). Водночас, за словами К.Хівренка, ця комісія вже розпочала роботу після того, як ЦВК у суботу ввечері призначила чотирьох нових членів комісії. Раніше ЦВК достроково припинила повноваження дев'яти членів цієї комісії у зв'язку з їхнім зникненням до закінчення підбиття результатів виборів в окрузі.

Станом на 12.00 залишаються не введеними в систему "Вибори" дані протоколів дільничних комісій лише з комісії №59 - 22 дільниць у багатомандатному окрузі та 26 - в одномандатному. Водночас у ЦВК сподіваються, що в понеділок ця комісія завершить підрахунок голосів, після чого стануть відомі попередні результати парламентських виборів в електронному вигляді (усі 100% голосів) і в багатомандатному, і в 198 мажоритарних округах.

 Інтерфакс-Україна

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України