Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


У МОЗ розповіли, за якої умови відбудуться вибори навіть у "червоній" зоні карантину

Якщо в Україні не оголосять надзвичайний стан через пандемію COVID-19, то місцеві вибори 25 жовтня відбудуться навіть у населених пунктах у "червоній" зоні карантину. Про це в ефірі телеканалу ICTV сказав головний санітарний лікар України Віктор Ляшко.

"Якщо не буде запроваджено надзвичайний стан, то вибори будуть проведені, в тому числі в "червоній" зоні", – розповів Ляшко.

За його словами, МОЗ розробило чіткі рекомендації для проведення виборів в умовах пандемії коронавірусу та адаптивного карантину. Ляшко уточнив, що при створенні цих рекомендацій орієнтувалися насамперед на досвід нещодавніх виборів президента Польщі.

Як повідомляв 5.UA, в Україні з понеділка, 31 серпня, почне діяти нове епідемічне зонування.

До "червоної" зони будуть віднесені міста Івано-Франківськ, Калуш та Коломия, Городенківський, Косівський та Тисменицький райони Івано-Франківської області; міста Біляївка та Ізмаїл Одеської області; міста Дубно та Острог, Костопільський та Радивилівський райони Рівненської області; міста Бережани та Чортків, Бережанський район Тернопільської області; місто Чернівці, Вижницький, Глибоцький, Заставнівський, Кіцманський та Новоселицький райони Чернівецької області.

Джерело

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України