Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


У Миколаєві волонтер показав місцевим політикам як мають виглядати змістовні білборди

 На вулицях Миколаєва з’явились білборди із зображенням радникам Міністра оборони, волонтера Давида Арахамії. На них активіст відзвітував про виконану за рік роботу і звернувся до потенційних кандидатів в мери міста із проханням розповісти в схожий спосіб про свою діяльність. На білбордах волонтера вказано, що він допоміг зібрати 73 млн. гривень для армії, долучився до екіпірування 10 тис. солдат , створив в Міністерстві оборони «Волонтерський десант» і успішно завершив 35 проектів. 

Така детальна інформація про виконану роботу повинна пристидити місцевих політиків, які вже раніше розмістили у місті власні білборди. Щоправда, зміст повідомлень від потенційних кандидатів на крісло міського голови Миколаєва звівся до меседжу, що «Миколаєву потрібен відповіальний мер». Жодної іншої інформації на білбордах розміщено не було.

Таким чином, активіст показав місцевим політикам як має виглядати змістовна політична реклама і закликав потенційних кандидатів розповісти, що конкретно їм вдалось зробити за час своєї діяльності. 

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України