Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


ЦВК затвердила обсяг грошової застави для кандидатів у мери

Центральна виборча комісія затвердила грошову заставу для кандидатів на посаду міського голови на чергових місцевих виборах 25 жовтня 2015 року. Відповідну постанову №170 «Про розмір грошової застави на чергових місцевих виборах» було затверджено 10 серпня.

Згідно з документом, грошова застава для кандидата в мери Києва була встановлена в обсязі 103,9 тис. грн., Харкова - 52,9 тис. грн., Дніпропетровська – 38,3 тис. грн., Одеси – 34,6 тис. грн., Львова – 28,4 тис. грн., Миколаєва – 18,3 тис. грн., Херсона – 13,2 тис. грн..

«У законі сказано, що заставу для кандидата на посаду міського голови має бути з розрахунку чотири розміри місячної мінімальної зарплати на кожні 100 тис. виборців відповідного одномандатного виборчого округу. У Києві сьогодні понад 2 млн 132 тис. виборців. Тобто, заставу для кандидата в мери столиці складе 103 тис. 914 грн», – зазначив в інтерв'ю РБК-Україна заступник голови ЦВК Андрій Магера

Крім того, ЦВК затвердила обсяг грошової застави для кандидатів у депутати Київської обласної ради у багатомандатному виборчому окрузі в обсязі 70,5 тис. грн.

Прес-служба КВУ

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України