Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


ЦВК ЗАРЕЄСТРУВАЛА ЩЕ ДВОХ НАРОДНИХ ДЕПУТАТІВ УКРАЇНИ

4 грудня о 15.00 після перерви Центральна виборча комісія під головуванням Михайла Охендовського продовжила свою роботу в режимі засідання.

У зв’язку з надходженням до Комісії відповідних документів, було зареєстровано 2 народних депутатів України, обраних на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року у загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі.  А саме – від Політичної партії "НАРОДНИЙ ФРОНТ": Драюка С.Є. – під № 71, Дроздика О.В. – під № 74.

Разом з тим, необхідно відзначити, що триває виборчий процес в ОВО № 63 (Житомирська область), де на виконання постанови Житомирського апеляційного адміністративного суду ОВК продовжує повторний підрахунок голосів виборців на всіх 225 виборчих дільницях цього округу. Станом на 15.00 4 грудня 2014 року повторний підрахунок завершено на 147 виборчих дільницях. Таким чином, окружна виборча комісія повинна провести повторний підрахунок ще на 78 виборчих дільницях. Лише після цього ОВК матиме підстави скласти протокол про підсумки голосування в ОВО № 63 та транспортувати його до ЦВК. Виборчий процес в цьому окрузі завершиться на 15 день з дня офіційного оприлюднення результатів виборів.

У зв’язку з тим, що ЦВК продовжує очікувати протокол про підсумки голосування в ОВО № 63, у засіданні Центральної виборчої комісії оголошено перерву.

Відділ взаємодії із ЗМІ   

Секретаріату ЦВК 

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України