Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


ЦВК зареєструвала 5 нових народних депутатів

Центральна виборча комісія України зареєструвала народних депутатів Валерія Карпунцова, Олега Велікіна, Максима Саврасова (за списками «Блоку Петра Порошенка»), Ярослава Єдакова і Хвичу Мепарішвілі (за списками «Народного фронту»), яких визнала обраними на своєму засіданні 19 квітня.

У вівторок ЦВК ухвалила відповідне рішення у зв'язку з достроковим припиненням повноважень народних депутатів Володимира Гройсмана, Іванни Климпуш-Цинцадзе та Степана Кубіва (фракція «БПП»), а також Лілії Гриневич та Остапа Семерака (фракція «Народний фронт»), які перейшли працювати до Кабінету Міністрів.

Як повідомлялося, 14 квітня Верховна Рада достроково припинила повноваження семи народних депутатів у зв'язку з їхнім переходом на роботу до Кабінету Міністрів.

Так, В. Гройсман очолив Кабінет Міністрів. С. Кубів призначений першим віце-прем'єром – міністром економічного розвитку і торгівлі. В. Климпуш-Цинцадзе стала віце-прем'єром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції. Л. Гриневич призначено міністром освіти і науки, Т. Кутового – міністром аграрної політики та продовольства, О. Семерак – міністром екології та природних ресурсів, І. Насалик - міністром енергетики та вугільної промисловості.

ІА «Інтерфакс-Україна»

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України