Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


ЦВК визнала обраними трьох народних депутатів України

19 січня відбулося чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провела заступник Голови Комісії Жанна Усенко-Чорна. На ньому Комісія визнала обраними народними депутатами України в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі трьох осіб.

Про це повідомляє прес-служба ЦВК.

Відповідно до прийнятого рішення, статус народного депутата України отримали: 


Лесюк Ярослав Васильович, 1952 року народження, освіта вища, президента Міжнародної громадської організації «Фонд «Український вимір», проживає в місті Києві, безпартійний, включений до виборчого списку партії «Блок Петра Порошенка» під № 69;

Луценко Ірина Степанівна, 1966 року народження, освіта вища, народного депутата України, проживає в місті Києві, безпартійна, включена до виборчого списку партії «Блок Петра Порошенка» під № 70;

Бабій Юрій Юрійович, 1977 року народження, освіта вища, голову постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, податків та інвестицій Івано-Франківської обласної ради, проживає в місті Івано-Франківську, член Політичної партії «Народний фронт», включений до виборчого списку під № 75.

Також Комісією внесено зміни до складу Шевченківської районної в місті Києві виборчої комісії, сформованого постановою ЦВК від 16 квітня 2014 року № 292 «Про новий склад Київської міської та склад районних у місті Києві виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів».

Нагадаємо, що Верховна Рада України своїми Постановами від 14 січня 2015 року достроково припинила повноваження народних депутатів України Ковальчука В.А. та Павленка Р.М, обраних на позачергових виборах народних депутатів України 26 жовтня 2014 року в загальнодержавному багатомандатному виборчому окрузі від партії «Блок Петра Порошенка», а також народного депутата України Турчинова О.В. – від Політичної партії «Народний фронт», у зв’язку з особистими заявами про складення ними депутатських повноважень.

Центральна виборча комісія

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України