Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


ЦВК призначила перші вибори у 41 об'єднаній територіальній громаді

Центральна виборча комісія призначила вибори у 41 об’єднаній громаді на неділю 11 грудня. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Комісії, передає УНН.

"Комісія встановила їх відповідність вимогам Конституції України та законів України, а також Порядку призначення перших місцевих виборів та призначила на неділю, 11 грудня 2016 року, вибори у 41 об’єднаній територіальній громаді", - йдеться у повідомленні.

ЦВК також дала старт виборчого процесу перших виборів депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів з 22 жовтня 2016 року.

Прес-служба Комісія поінформувала, що на 23 вересня 2016 року до ЦВК надійшло 191 звернення від ОДА щодо призначення перших виборів депутатів місцевих рад та відповідних сільських, селищних, міських голів в об'єднаних територіальних громадах.

Однак, у Комісії наявні кошти субвенції державного бюджету для організації підготовки та проведення місцевих виборів у сумі лише 10 млн 460 тис. грн.

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України