Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


ЦВК призначила на жотвень вибори в 202 об’єднаних громадах

Центральна виборча комісія України призначила на 29 жовтня 2017 року перші місцеві вибори у 202 об'єднаних територіальних громадах. Вибори призначені у 25 міських, 116 – сільських та 61 – селищних ОТГ з усіх областей України.

Найбільше виборів відбудеться на Волині (в 19 ОТГ), Дніпропетровщині (19) та Черкащині (15).

Це будуть одні з найбільших виборів з часу чергових місцевих виборів 2015 року. За попередніми підрахунками участь в голосуванні зможуть взяти понад 1 млн 330 тисяч осіб, тобто близько 4 % усіх виборців України.

Після 29 жовтня в Україні буде створено 617 об’єднаних громад, в яких вже відбулися перші вибори. Крім того, в ЦВК зазначили, що цьогоріч вибори можуть бути призначені й в інших ОТГ.

Переглянути перелік ОТГ, в яких призначено вибори на 29 жовтня можна за посиланням:

http://www.cvk.gov.ua/pls/acts/ShowCard?id=43364&what=0

 
     

Аналітика

  • Президентські вибори у Франції: Макрон і Ле Пен виходять у другий тур. Чого очікувати Європі та Україні?

    За підсумками першого туру виборів у Франції, що відбулися 23 квітня, у другий тур виходять два кандидати: центрист Еммануель Макрон та представниця ультраправих Марін Ле Пен. Цей факт підтвердив вірність попередніх опитувань, але все ж містить у собі певний привід для оптимізму – французькі виборці віддають перевагу поміркованим поглядам лідера партії «Вперед!», а не шовіністичним висловлюванням лідерки «Національного фронту». 

    25-04-2017 09:10
  • Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України