Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


ЦВК оголосила попередження кандидатові в депутати в окрузі №37

Центральна виборча комісія оголосила попередження кандидатові в народні депутати Дмитру Зубрію (округ №37, Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.) за непрямий підкуп виборців.

Як повідомляє прес-служба ЦВК, таке рішення комісія ухвалила на засіданні в четвер, розглянувши скаргу кандидата в цьому самому окрузі Сергія Литвиненка.

С.Литвиненко просив ЦВК оголосити Д.Зубрію попередження на підставі встановленого судовим рішенням, яке набрало законної сили, факту непрямого підкупу виборців з боку іншої особи в інтересах зазначеного кандидата.

"Розглянувши скаргу, додані до неї матеріали, а також пояснення суб'єкта оскарження з докладеними матеріалами, комісія задовольнила зазначену скаргу, оголосивши кандидатові в народні депутати України Дмитру Зубрію попередження за порушення встановлених законом обмежень щодо проведення передвиборної агітації, які полягають у непрямому підкупі виборців", - йдеться в повідомленні.

Д.Зубрій, висунений кандидатом у народні депутати ВО "Батьківщина", є начальником відділу збуту фермерського господарства "Овен".

С.Литвиненко, який є членом ВО "Свобода", але балотується як самовисуванець, обіймає посаду головного інженера ТОВ "Рантьє".

 Інтерфакс-Україна

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України