Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


ЦВК обіцяє дати попередні результати виборів до 30 жовтня

Попередні результати голосування на парламентських виборах будуть оголошені 29-30 жовтня. Про це заявив голова ЦВК Михайло Охендовський в інтерв'ю "5-му каналу".

"Попередні результати підрахунку голосів на виборчих дільницях, слід очікувати десь у середу-четвер після дня голосування", - заявив він.

За його словами, попередні результати будуть оголошені в такій терміни з причини того, що одночасно буде йти підрахунок бюлетенів за пропорційним компонентом - за партійними списками, і за підсумками голосування в кожному окремо взятому одномандатному окрузі.

Він повідомив, що ці дані будуть вводитися в систему "Вибори" на рівні окружних комісій.

Охендовський нагадав, що офіційні результати ЦВК повинна встановити не пізніше, ніж на 15 день з дня голосування.

Раніше Охендовський заявляв, що в округах, де голосування не буде проведено ні на одній з виборчих дільниць, вибори будуть визнані такими, що не відбулися, після чого ЦВК не будуть підстави призначити в таких округах повторні вибори.

Як повідомлялося раніше, на дострокові вибори у Верховну Раду зареєстровано 6 тис. 627 кандидатів.

У нинішніх виборах бере участь 302 з 450 парламентаріїв Верховної Ради сьомого скликання. Третину діючих народних депутатів (153 людини, 4,89 % від загальної кількості кандидатів зі списків будуть намагатися в черговий раз пройти до парламенту в списках партій.

Нагадаємо, позачергові вибори Верховної Ради призначені на 26 жовтня 2014 р. ЦВК зареєструвала 6 тис. 627 кандидатів, з яких 302 є діючими народними депутатами.  За матеріалами: Інтерфакс-Україна

«Дзеркало тижня. Україна». 

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України