Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


ЦВК дозволила мешканцям Донбасу змінити місце голосування лише за паспортом

ентральна виборча комісія дозволила виборцям Донеччини та Луганщини тимчасово змінити місце голосування лише за паспортом, написавши заяву до органу державного реєстру, без надання інших підтверджуючих документів. Відповідне рішення члени Центрвиборчкому ухвалили на засіданні 7 жовтня ввечері.

"Виборці, виборча адреса яких відноситься до території Донецької чи Луганської областей, при зверненні до органу ведення державного реєстру виборців із заявою про тимчасову зміну місця голосування на період проведення позачергових виборів народних депутатів 26 жовтня 2014 року, можуть не додавати документи, які підтверджують необхідність тимчасової зміни місця їх голосування", - зачитала текст постанови заступник голови ЦВК Жанна Усенко-Чорна.

Як відомо, відповідно до чинного законодавства, виборці можуть проголосувати не за пропискою, надавши до органу ведення державного реєстру довідку з роботи, навчання та інші підтверджуючі документи. Проте в такому випадку громадяни можуть обирати лише політичні партії без права голосу за мажоритарників.

Нагадаємо, дострокові парламентські вибори в Україні призначили на 26 жовтня.

30 вересня Центрвиборчокм завершив реєстрацію кандидатів у депутати.

 

Тиждень

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України