Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


Результати парламентських виборів в Італії

Перемога правоцентристської коаліції на чолі з "Лігою Півночі" Маттео Сальвини і Руху "П'яти зірок" на парламентських виборах в Італії знаменує собою значні зміни в політичному ландшафті країни і підтверджує відцентровий тренд в Євросоюзі, спровокований міграційним і борговою кризою, невдоволенням витрат на соціальне забезпечення і рівнем безробіття.

Результати парламентських виборів в Італії, які відбулися в неділю 4 березня, проілюстрували поразки урядової партії і переконливу більшість мандатів в обох палатах нового парламенту політичних сил, які сповідують ідеологію євроскептицизму.

На виборах в Італії голосували відразу і за депутатів нижньої палати, і за сенаторів. Перемогу здобули правий центр з "Лігою Півночі" на чолі і Рух "П'яти зірок". Згідно з даними, за підсумками опрацювання майже всіх бюлетенів, на виборах в Сенат найбільше голосів (близько 37%) набирають виступили на цих виборах разом праві центристи з консервативної "Ліги Півночі" Маттео Сальвини, Forza Italia ( "Вперед, Італія") Сільвіо Берлусконі і права, націонал-консервативна партія "Брати Італії". На другому місці - протестне антисистемної рух "П'ять зірок" на чолі з Луїджі ді Майо (більше 32%). На третьому місці з результатом близько 23% голосів - соціал-демократи.

РІА Новини України: https://rian.com.ua/analytics/20180307/1033008736/trend-EU-populisty-ultrapravye-idti-parlament-Italy.html

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України