Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


Результати анкетування учасників тренінгів для працівників органів внутрішніх справ у 2015 році

У межах круглого столу «Важливість ролі працівників органів внутрішніх справ для забезпечення умов проведення демократичних виборів в Україні», проведеного ВГО КВУ спільно із Міжнародною фундацією виборчих систем, керівник програм КВУ Наталія Линник презентувала аналіз результатів анкетування учасників тренінгів для працівників органів внутрішніх справ.

Протягом виборчої кампанії на місцевих виборах було проведено 120 тренінгів для представників МВС та навчено 10 023 учасників.

У порівняні з 2014 роком зросла кількість працівників ОВС, які пройшли навчання, на 24%, загалом у 2015 році – 55%. Участь у тренінгах брали як працівники органів внутрішніх справ, які були задіяні в охороні громадського порядку на виборах, так і представники підрозділів, які провадяться слідство у справах про злочини, передбачені статтями 157-160 КК України.

У перспективі, перед проведенням навчання з питань ролі органів внутрішніх справ у виборчому процесі КВУ рекомендує проводити оцінювання потреб працівників міліції щодо форми і змісту навчання та враховувати одержані пропозиції у навчальній програмі та навчальних матеріалах.

Нижче представлено результати анкетування учасників тренінгу для працівників органів внутрішніх справ та з оцінкою ефективності тренінгів їх учасниками.

Прес-служба КВУ

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України