Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


Результати анкетування учасників тренінгів для працівників органів внутрішніх справ у 2015 році

У межах круглого столу «Важливість ролі працівників органів внутрішніх справ для забезпечення умов проведення демократичних виборів в Україні», проведеного ВГО КВУ спільно із Міжнародною фундацією виборчих систем, керівник програм КВУ Наталія Линник презентувала аналіз результатів анкетування учасників тренінгів для працівників органів внутрішніх справ.

Протягом виборчої кампанії на місцевих виборах було проведено 120 тренінгів для представників МВС та навчено 10 023 учасників.

У порівняні з 2014 роком зросла кількість працівників ОВС, які пройшли навчання, на 24%, загалом у 2015 році – 55%. Участь у тренінгах брали як працівники органів внутрішніх справ, які були задіяні в охороні громадського порядку на виборах, так і представники підрозділів, які провадяться слідство у справах про злочини, передбачені статтями 157-160 КК України.

У перспективі, перед проведенням навчання з питань ролі органів внутрішніх справ у виборчому процесі КВУ рекомендує проводити оцінювання потреб працівників міліції щодо форми і змісту навчання та враховувати одержані пропозиції у навчальній програмі та навчальних матеріалах.

Нижче представлено результати анкетування учасників тренінгу для працівників органів внутрішніх справ та з оцінкою ефективності тренінгів їх учасниками.

Прес-служба КВУ

 
     

Аналітика

 • Президентські вибори у Франції: Макрон і Ле Пен виходять у другий тур. Чого очікувати Європі та Україні?

  За підсумками першого туру виборів у Франції, що відбулися 23 квітня, у другий тур виходять два кандидати: центрист Еммануель Макрон та представниця ультраправих Марін Ле Пен. Цей факт підтвердив вірність попередніх опитувань, але все ж містить у собі певний привід для оптимізму – французькі виборці віддають перевагу поміркованим поглядам лідера партії «Вперед!», а не шовіністичним висловлюванням лідерки «Національного фронту». 

  25-04-2017 09:10
 • Підсумки президентських виборів у Сербії

  На президентських виборах очікувано переміг кандидат від Сербської прогресивної партії, дійсний прем’єр-міністр Сербії Александр Вучич. Другого тура не буде – Вучич взяв необхідні для однозначної перемоги 55% голосів. Його часто критикували як за проросійську, так і за проєвропейську позицію – в залежності від політичних поглядів критика. Але Вучич не є настільки простим, щоб називати його суто проросійським або суто проєвропейським. 

  10-04-2017 18:04

Звіти КВУ

 • Фінальний звіт КВУ за результатами місцевих виборів 2015 року

  25 жовтня 2015 р. в Україні відбулись чергові місцеві вибори за новим законом про місцеві вибори. Цей закон було прийнято на виконання коаліційної угоди парламентської Коаліції депутатських фракцій «Європейська Україна», сформованої за результатами позачергових виборів 26 жовтня 2014 року.

  Виборчий процес відбувався в умовах Антитерористичної операції на Сході України, коли частина населених пунктів Луганської та Донецької областей знаходяться під контролем проросійських бойовиків... 

  01-04-2016 01:10
 • Звіт КВУ по спостереженню за днем виборів 26 жовтня 2015 року

  КВУ вважає, що день голосування на місцевих виборах, за виключенням виборів у кількох територіальних громадах, в цілому відповідав стандартам вільних та демократичних виборів. Зафіксовані порушення чинного законодавства в переважній більшості не мали суттєвого впливу на результат голосування. 

  05-11-2015 10:50
Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України