Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


Реформи в Україні: попереду суд і армія

Найбільш ефективно реформи виконуються в сфері національної безпеки і охорони, а також у сфері судової реформи. Такі дані були оприлюднені Комітетом виборців України за результатами моніторингу виконання Коаліційної угоди.

Зокрема, в сфері національної безпеки і охорони сфері повністю виконано 8 із 13 положень, запланованих на перше півріччя 2015 р. Депутати від коаліції втілили обіцянки щодо розширення функцій РНБО в частині координації дій в кризових ситуаціях, підвищення престижу військової професії і соціального захисту військовослужбовців, утворення військово-цивільних адміністрацій, уточнення правового режиму воєнного стану, проведення організації оборонного планування в Україні, створення комісії з питань розвитку оборонно-промислового комплексу, підвищення оперативних можливостей розвідки та фінансування будівництва житла для військовослужбовців.

Для проведення судової реформи реалізовано 12 з 31 положень. Серед них, наприклад,  забезпечення, щоб судді у судах всіх рівнів обирались виключно за конкурсом.

В інших сферах КВУ відзначає значне відставання від графіку.

За відсотковим показником національна безпека і оборона знову попереду - виконано та частково виконано більше ніж 70 %.  Реформа енергетики виконана так частково виконана більш ніж на 50 %. В наступних кварталах 2015 року Коаліції доведеться серйозно попрацювати щодо питань децентралізації та реформи сільського господарства, більша частина реформ тут не виконана та знаходиться в процесі виконання.

Прес-служба КВУ

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України