Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


Підготовка до несення служби на виборчих дільницях Вінницької області

1 жовтня у Вінницькому ВПУ ДДСО при МВС України було проведено тренінг для працівників внутрішніх справ, який провів голова правління Вінницького осередку Комітету виборців України Владислав Телень.

Зустріч відбулася в межах занять у системі службової підготовки, а також з метою виконання Плану заходів щодо участі підрозділів Державної служби охорони МВС України в забезпеченні правопорядку і громадської безпеки під час підготовки та проведення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів.

Доповідач наголосив присутнім на важливість вивчення Конституції України, виборчого законодавства України, ЗУ «Про міліцію». Додатково було роз’яснено вимоги підпункту 3 статті 3 ЗУ «Про міліцію» щодо недопущення діяльності політичних партій, рухів та інших громадських об’єднань, що мають політичну мету у підрозділах міліції.

Особливу увагу було зосереджено на алгоритмі дій працівників міліції при виявленні правопорушень на виборчих дільницях під час голосування, а також на правах та обов’язках працівників міліції.

Вінницьке ВПУ

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України