Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


Нас лякають вибори на Донбасі під дулами автоматів, - Парубій

Вибори на Донбасі під дулами автоматів не стосуватимуться дійсного волевиявлення громадян України та стануть зрадою українців, які залишилися на окупованих територіях.

Про це заявив голова Верховної Ради України Андрій Парубій, передає Еспресо.

Спікер українського парламенту під час зустрічі з послом Німеччини в Україні Ернстом Райхелем обговорив питання врегулювання ситуації на Донбасі. Сторони були єдині в тому, що проведенню виборів на окупованих територіях повинен передувати режим повного припинення вогню і забезпечення безпеки громадянам України.

"Ми виступаємо за мирне вирішення ситуації на сході країни. Ніхто в Україні не боїться виборів на Донбасі. Нас лякають вибори під дулами автоматів, коли проведемо акцію під назвою "вибори", яка не матиме жодного стосунку дійсного волевиявлення громадян України та забезпечення їхніх прав і свобод. Це буде зрада українців, які стали заручниками на тих територіях", - сказав Парубій.

Голова Верховної Ради поінформував німецького дипломата про створення в парламенті групи щодо покрокового виконання пунктів Мінських угод. У цю групу, яку очолює перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко, входять представники всіх фракцій.

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України