Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


Наєм допускає третій Майдан в Раді

Майдан-3 можливий не на вулицях, а в парламенті, якщо не виконуватиметься Угода про асоціацію з Європейським Союзом і не запроваджуватимуться європейські стандарти життя.

На цьому наголосив новообраний народний депутат Мустафа Наєм на прес-конференції, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"Хотів би, щоб Майдан-3 стався не на вулицях, а в парламенті, це не означає боротьбу, якщо пригадуєте, Майдан-2 починався не з закликів до перевороту, когось скидати", - сказав він.

За словами Наєма, тоді люди вимагали змін на краще у житті країни і пов'язували ці зміни з підписанням Угоди про асоціацію з ЄС.

"Зараз ця Угода прийнята і ми вимагаємо того ж самого у парламенті, будь ласка, є інструмент,  приймайте закони... Якщо цього не станеться, у мене немає жодних сумнів, що у нас буде Майдан-3, але у парламенті", - заявив він.

 

Водночас Наєм вважає, що перед новими політиками, які пройшли у парламент, стоїть проблема об'єднання зусиль: "Всі ті люди, які пройшли у парламент у різних фракціях, мають величезну проблему: бути або поглиненими цією системою, або зберегти себе, щоб створити там Майдан, щоб створювати позитивний порядок денний і виконувати Угоду, приймати стандарти життя, про які ми говорили".

Укрінформ

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України