Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


На вибори до Ради йде "криша" луганських тітушок

Центрвиборчком зареєстрував кандидатуру екс-заступника мера Луганська та екс-керівника Луганської міської організації Партії регіонів Олександра Ткаченка

Про це повідомляє Еспресо.TV із посиланням на "Інформатор".

За даними ЦВК, Ткаченко балотується на 108 одномандатному виборчому округу (м. Красний Луч і Перевальский район).

Як зазначає видання, за час свого депутатства у Луганській облраді від ПР, Ткаченко підтримав створення "загонів самооборони"  у місті, а як заступник мера здійснював усіляку підтримку проросійської екстремістської молодіжної організації "Луганська гвардія".

Організація брала участь у розгоні мітингу, присвяченого ювілею Шевченка, і захопленні будівлі облдержадміністрації 9 березня 2014 року. 

У березні 2014 року Ткаченко виступав на захист наметового містечка "Луганської гвардії", розбитого під стінами Луганської ОДА. Згодом активісти "Луганської гвардії" брали участь у захопленні будівлі СБУ, а пізніше влилися в ряди "ополчення".

Наразі Олександр Ткаченко перебуває у Києві.

Як відомо, раніше свої кандидатури на позачергових парламентських виборах виставили Луганський міський голова Сергій Кравченко (105 округ), який підтримував проведення сепаратистами референдума на Луганщині,  та голова Луганської облради Валерій Голенко.

 

espreso

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України