Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


На одній з дільниць ОВО №205 спостерігачі КВУ затримали двох псевдожурналістів

Оперативна група спостерігачів Комітету виборців України затримала на дільниці №940993, вул. П’ятницька 94а, м. Чернігів двох осіб з підробленими посвідченнями. Ці особи намагались проникнути на територію дільниці з несправжніми посвідченнями газети КВУ.

Цікава деталь - дата видачі посвідчень 15 вересня 2015 р. Також варто відзначити, що обидва затриманих мали на руках жовті браслети. Спостерігачі КВУ викликали наряд міліції.

На місце затримання псевдожурналістів прибув батальйон "Січ".

Незабаром на скандальну дільницю №940993 прибув народний депутат Олександр Черненко На підробних посвідченнях псевдожурналістів КВУ стоїть його підпис. До обрання народним депутатом Черненко О.М дійсно підписував посвідченням кореспондентів газети КВУ "Точка зору". На разі, Черненко О.М. перевірив підпис на посвідченнях псевдожурналістів і засвідчив, що підпис є підробним. Вочевидь злочинці заволоділи старим зразком посвідчення і наробили скан копій, не потурбувавшись навіть про те, щоб замінити на підробці підпис голови організації.

Згодом на виборчу дільницю прибув наряд міліції, який затримав двох молодиків з підробленими посвідченнями журналістів газети КВУ. Адвокат та інші представники правозахисної організації "Січ" спортивної зовнішності, які прибули на місце події до міліції і намагались відвести затриманих в бік для консультації поїхали слідом за затриманими.

Від спостерігачів КВУ продовжувають надходити повідомлення про нові випадки виявлення псевдожурналістів газети КВУ на дільницях.

 

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України