Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


МІЛІЦІЯ ВИПРАВЛЯЄ НЕДОЛІКИ В РОБОТІ СВОЇХ ПРАЦІВНИКІВ НА ДІЛЬНИЦЯХ

Міліція оперативно реагує на звернення громадськості щодо неналежних дій працівників правоохоронних органів на виборчих дільницях. У Миколєві (ОВК №129, ДВК №480906) міліціонер, з наказу голови комісії, вигнав з дільниці спостерігача від Комітету виборців України. Міліціонер при цьому брутально лаявся і відмовлявся пояснити причину своїх дій.

Спостерігач повідомив співробітників КВУ про таку ситуацію. Після цього вони зателефонували спостерігачеві і хотіли поговорити з міліціонером (щоб дізнатись, що саме спостерігач порушив). Проте, міліціонер відмовився пояснювати свої дії, але назвав власні прізвище та ім’я (старший сержант Серехманов Василь Іванович). Як наслідок, КВУ зателефонували в 102 і повідомили про даний інцидент. Через декілька хвилин їм передзвонив капітан міліції із Заводського РО і уточнив адресу дільниці та прізвище міліціонера. Він пообіцяв розібратись у даній ситуації.

Спостерігач повідомив, що відразу після дзвінка в 102 міліціонеру зателефонували на мобільний і про щось довго розмовляли.Очевидно, що мова йшла про ситуацію із спостерігачем. Таким чином, міліція намагається оперативно на місцях вирішувати ситуації, пов’язані із некоректними діями своїх працівників.

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України