Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


КВУ закликає ЦВК змінити центр 114-го округу через загрозу обстрілів

КВУ закликає Центральну виборчу комісію без зміни меж округів змінити центр виборчого округу №114 Луганської області у якому на 17 липня 2016 року призначені проміжні вибори народного депутата. 

Із міркувань безпеки центр виборчого округу №114 (місцезнаходження окружної виборчої комісії) варто перенести із смт. Станиця Луганська до смт. Біловодськ. За інформацією Луганського КВУ у Станиці Луганській зберігається загроза нічних обстрілів, що ставить під загрозу безпеку членів виборчих комісій та виборчої документації. Збирати кілька сот членів дільничних виборчих комісій у будинку районної ради, де засідатиме окружна виборча комісія, в умовах загрози обстрілів є надто ризикованим.

Крім того, розміщувати окружну виборчу комісію в Станиці Луганській невигідно із логістичних міркувань. Адже Станиця Луганська віддалена від інших населених пунктів округу, у той час як Біловодськ знаходиться практично в його центрі.​

До слова, ЦВК вже перенесила місцезнаходження окружної виборчої комісії у 114-му окрузі під час позачергових парламентських виборів 2014 року.

Нагадаємо, що до складу 114-го виборчого округу входять Біловодський, Марківський, Міловський, Новопсковський, Слов’яносербський, Станично-Луганський райони, а також частина Новоайдарського району.

Проміжні вибори народного депутата в 114-му окрузі були призначені внаслідок дострокового припинення повноважень Ю. Гарбуза у зв’язку із призначенням його головою Луганської військово-цивільної адміністрації.

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України