Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


КВУ представив європейський досвід залучення жінок до роботи парламенту

24 квітня в Одесі відбувся Всеукраїнський форум «Від локальних дій до єдиної України», покликаний сформувати мережу політичних платформ для посилення впливу жінок на прийняття суспільно важливих рішень.

Із вітальним словом захід відкрили Тетяна Семикоп, голова Громадського Руху «Віра, Надія, Любов», Людмила Кормич, доктор історичних наук, професор, голова Південноукраїнського центру гендерних проблем, Олена Микитась, представниця Херсонської області та ХОЦ «Успішна жінка», і Оксана Ярош, представниця ВОГО «Гендерний центр» Волинської області.

У межах програми форуму Мілена Горячковська, міжнародний секретар Комітету виборців України, представила європейський досвід упровадження законодавчих квот та внутрішньопартійних правил. Під час свого виступу-презентації вона розповіла про те, як досягнути 30% представництва жінок у парламенті.

Крім того, учасники та учасниці форуму обговорили проблему місцевих ініціатив та платформ по залученню жінок до політики, подискутували на тему «Роль місцевих та національних коаліцій у просуванні жінок у політику», а також взяли участь у майстер-класі «Миротворчість у конфліктах».  

Зазначимо, що Всеукраїнський форум «Від локальних дій до єдиної України» було проведено за підтримки Благодійного Фонду «Український жіночий фонд», Херсонського обласного центру «Успішна жінка», Волинської обласної громадської організації «Гендерний центр» та Одеського Фонду «Віра, Надія, Любов». 

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України