Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


КВУ: Місцева виборча кампанія на Закарпатті фінішує компроматами та замінуваннями

У переддень голосування спостерігається загострення політичної боротьби по всій області, з найбільшою кількістю брудних методів в Ужгороді.

«Спостерігачі Комітету Виборців України саме в рамках кампанії в обласному центрі фіксують найбільшу кількість чорного піару у вигляді компрометуючих аудіо- чи відеоматеріалів, документів чи фактів-зізнань третіх осіб. Усе це оприлюднюється як в засобах масової інформації, переважно електронних, так і в друкованих формах. Окрема особливість фінішу виборчої кампанії в Ужгороді – фальшиві замінування виборчих штабів партій», – інформує голова закарпатського осередку Комітету виборців України.

За його словами, тема підкупу виборців в останній тиждень також вийшла на перший план, при чому по всій області. Однак наразі не оприлюднено жодних реальних доказів спроби підкупу, окрім повідомлень «очевидців» чи «свідків», переважно у соцмережах.

«Відтак, як і на старті виборчої кампанії, коли оприлюднювалися цілі списки тих, хто начебто займався підкупом виборців на Закарпатті, на її фініші ця тема перетворюється у виборчу технологію, яка експлуатується політичними силами. Прогнозуємо, що у день виборів повідомлень про підкуп виборців буде по кілька на годину», – зазначає Дмитро Тужанський.

 

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України