Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


Кошель: Керівництво МВС має звітувати про викриття пірамід підкупу

«Викриті піраміди підкупу виборців - головний критерій оцінки роботи керівництва МВС», - заявив генеральний директор ВГО «Комітет виборців України» Олексій Кошель 30 вересня на прес-конференції в Ужгороді «Початок виборчого процесу та нагальні кроки для планування безпеки результатів виборів». 

Проблемою номер один на місцевих виборах 2015 року залишається прямий і непрямий підкуп виборців.

Генеральний директор КВУ зазначив: «Роздача продовольчих товарів і безкоштовні пакети від імені кандидатів – це дрібниці у порівнянні з можливим масштабом грошового підкупу виборців на місцевих виборах 25 жовтня 2015 року. Головна загроза – це робота тіньових пірамід, які дають можливість політикам скупити до 20 відсотків голосів».

На думку Олексія Кошеля, МВС фактично ігнорувало ці проблеми на парламентських виборах 2014 року. На місцевих виборах 2015 року спостерігається лише активність інформаційної та піар-кампанії МВС, а не реальна робота по зупинці зловживань.

«Головним критерієм, за яким громадськість має оцінювати роботу керівництва МВС, має бути кількість викритих фінансових пірамід по підкупу виборців, а не зафіксованих дрібних зловживань, які не мають суттєвого впливу на результати голосування», - додав Генеральний директор КВУ. 

Прес-служба КВУ

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України