Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


Конкуренція за Галичину: Хто має шанси виграти вибори мера Львова

Андрій Садовий, чинний міський голова Львова, приєднався до карантинного бойкоту, який влаштували його колеги з Луцька та Тернополя. На відміну від двох останніх міст, Львів опинився не у "червоній зоні", а у "помаранчевій", але градоначальнику не сподобався і цей колір. Львів тяжіє до "зеленого", хоча йдеться і не про політику. Місто вирішило не виконувати умови навіть "помаранчевої зони". Саботаж проявився, зокрема, у тому, що фітнес-центри та гостели Львова продовжують працювати, хоча й з дотриманням карантинних норм. Так вирішив Садовий, зазначивши, що додатково адаптовувати місто до правил "помаранчевої зони" необхідності немає.

Правий мер з епідеміологічної точки зору чи ні – окреме питання. Але заявку на вибори Садовий зробив непогану. Головне його послання у тому, що Львів не стане танцювати під дудку Києва. Місцевим елітам завжди подобався такий підхід. А Садовий, очевидно, знає, що робить: його рейтинг є найвищим серед інших претендентів на крісло міського голови, проте не варто забувати про другий тур. Інколи претендент, який мав у другому турі другий показник, виривався в лідери. Так бувало навіть на президентських виборах, наприклад, у 1994-му, коли Кучма зрештою обійшов Кравчука.

Одним словом, Садовий (незмінний мер Львова з 2006 року) працює на свою ймовірну перемогу просто зараз. Певна річ, що й конкуренти від нього не відстають. У кожного – свій набір принад, на який зазвичай ловлять виборця.

Детальніше

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України