Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


Близько 7,5 тис. рятувальників і 2 тис. одиниць спецтехніки ДСНС гарантуватимуть безпеку на виборах до ВР

З огляду на проведення 26 жовтня в Україні позачергових виборів народних депутатів до Верховної Ради України, з 25 до 27 жовтня органи управління й формування системи Держслужби України з надзвичайних ситуацій України переводять на посилений режим чергування.

Як повідомляє прес-служба ДСНС, безпосередньо в день виборів на виборчих дільницях на чергуванні перебуватиме 4,5 тис. особового складу та 2 тис. одиниць спецтехніки ДСНС України.

"Ще 3000 осіб здійснюватимуть патрулювання в населених пунктах України. Рятувальники стежитимуть за пожежною безпекою на виборчих дільницях і забезпечуватимуть оперативне реагування на надзвичайні ситуації в разі їх виникнення", - зазначено в повідомленні.

У Києві та Київській області на чергуванні перебуватиме понад 700 рятувальників і 180 одиниць спецтехніки. Ще понад 500 рятувальників і 150 одиниць спецтехніки перебувають у резерві.

Напередодні виборів співробітники ДСНС України проводили інформаційно-роз'яснювальні рейди на виборчих дільницях на території країни. Рятувальники оглядали приміщення виборчих дільниць щодо дотримання правил пожежної безпеки, зокрема на предмет наявності вогнегасників, перевірили стан евакуаційних виходів тощо.

Інтерфакс-Україна

Крім того, вони провели інструктажі з членами виборчих комісій, розповіли, як правильно користуватися вогнегасником, а також про основні дії в разі виникнення надзвичайної ситуації.

 

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України