Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


АНОНС! Із 21 жовтня розпочинає роботу медіа-центр

Всеукраїнська громадська організація «Комітет виборців України» (КВУ) запрошує українських та міжнародних журналістів та спостерігачів, а також усіх, хто цікавиться виборами до МЕДІА ЦЕНТРУ, що буде працювати з 21 по 31 жовтня в м. Київ. 

Мета Медіа центру – сприяння незалежному та повному висвітленню виборчих подій.

Під час заходів працює синхронний переклад англійською мовою.

Адреса: вул. Хрещатик 27а, 2й поверх, конференц-зала

До уваги відвідувачів:

- прес-конференції та зустрічі із українськими спостерігачами та учасниками виборчого процесу

- доступ до інформації про перебіг виборчого процесу та спостереження

- консультації щодо виборчого законодавства від юристів КВУ

- простір для ко-воркінгу для міжнародних журналістів та спостерігачів

- регулярне оновлення інформації щодо заходів в м. Київ, пов’язаних із виборами

Щоб отримувати регулярну інформацію Медіа Центру, підпишіться на розсилку за адресою secretar@cvu.kiev.ua.

Просимо поширити цю інформацію серед тих, кого вона може зацікавити.

Робота Медіа центру організована Всеукраїнською громадською організацією «Комітет виборців України» за підтримки Ради Європи. Зміст цієї публікації та будь-яких інших публікацій, пов’язаних з роботою Медіа-центру, не відображає офіційної позиції Ради Європи.

 
     

Аналітика

 • Президентські вибори у Франції: Макрон і Ле Пен виходять у другий тур. Чого очікувати Європі та Україні?

  За підсумками першого туру виборів у Франції, що відбулися 23 квітня, у другий тур виходять два кандидати: центрист Еммануель Макрон та представниця ультраправих Марін Ле Пен. Цей факт підтвердив вірність попередніх опитувань, але все ж містить у собі певний привід для оптимізму – французькі виборці віддають перевагу поміркованим поглядам лідера партії «Вперед!», а не шовіністичним висловлюванням лідерки «Національного фронту». 

  25-04-2017 09:10
 • Підсумки президентських виборів у Сербії

  На президентських виборах очікувано переміг кандидат від Сербської прогресивної партії, дійсний прем’єр-міністр Сербії Александр Вучич. Другого тура не буде – Вучич взяв необхідні для однозначної перемоги 55% голосів. Його часто критикували як за проросійську, так і за проєвропейську позицію – в залежності від політичних поглядів критика. Але Вучич не є настільки простим, щоб називати його суто проросійським або суто проєвропейським. 

  10-04-2017 18:04

Звіти КВУ

 • Фінальний звіт КВУ за результатами місцевих виборів 2015 року

  25 жовтня 2015 р. в Україні відбулись чергові місцеві вибори за новим законом про місцеві вибори. Цей закон було прийнято на виконання коаліційної угоди парламентської Коаліції депутатських фракцій «Європейська Україна», сформованої за результатами позачергових виборів 26 жовтня 2014 року.

  Виборчий процес відбувався в умовах Антитерористичної операції на Сході України, коли частина населених пунктів Луганської та Донецької областей знаходяться під контролем проросійських бойовиків... 

  01-04-2016 01:10
 • Звіт КВУ по спостереженню за днем виборів 26 жовтня 2015 року

  КВУ вважає, що день голосування на місцевих виборах, за виключенням виборів у кількох територіальних громадах, в цілому відповідав стандартам вільних та демократичних виборів. Зафіксовані порушення чинного законодавства в переважній більшості не мали суттєвого впливу на результат голосування. 

  05-11-2015 10:50
Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України