Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


АНОНС «ПЕРЕДВИБОЧА СИТУАЦІЯ НА СХОДІ З ПЕРШИХ РУК: БРИФІНГ З РЕГІОНАЛЬНИМИ ПРЕДСТАВНИКАМИ КВУ ТА ОПОРИ»

22 жовтня 2014 року о 12.00 в Міжнародному медіа центрі «За чесні вибори!» за адресою вул. Хрещатик 27а (конференц-зала, 2 поверх). відбудеться конференція “Передвиборча ситуація на сході з перших рук: брифінг з регіональними представниками КВУ та ОПОРА”.

У ній візмуть участь: заступник голови Донецької обласної організації КВУ Олег Гришин, голова Луганського обласного відділення КВУ Олексій Свєтіков,  голова Миколаївського обласного відділення КВУ Олександр Ухмановський та аналітик громадянської мережі "ОПОРА" Олександр Клюжев.

Метою прес-конференції є підтримка прозорих парламентських виборів в Україні - надання оперативної, неупередженої, професійної та достовірної інформації громадянам України, українським за зарубіжним ЗМІ, міжнародним спостерігачам за виборами. Під час прес-конференції забезпечується синхронний переклад.

Проект виконується у партнерстві всеукраїнською громадською організацією «Комітет виборців України», громадянською мережею  «ОПОРА» та Європейською платформою за демократичні вибори за фінансової підтримки Європейської комісії. Зміст даної публікації є предметом виключної відповідальності виконуючих партнерів і не відображає точку зору Європейського Союзу.

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України