Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


Анонс. 20 травня у Києві відбудеться круглий стіл КВУ на тему: «Люстрація як вона є»

У п’ятницю, 20 травня, в м. Київ, готель «Редісон», зала Embassy Suite 1 (адреса: вул. Ярославів Вал, 22) відбудеться фінальний круглий стіл Комітету виборців України на тему:  «Люстрація як вона є».

Час проведення: 10:00-14:00.

Під час заходу запрошені експерти обговорять як проходить люстрація в Україні, вкажуть на існуючі проблеми та дадуть рекомендації як їх вирішити. Регіональні представники КВУ розкажуть про те, як проходить люстрація в різних областях України. В рамках круглого столу буде представлено фінальний звіт КВУ щодо моніторингу процесів люстрації в Україні.

Спікери:

-          Тетяна Козаченко, директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції України;
-          Олексій Маловацький, секретар секції Вищої ради юстиції з питань призначення суддів на посади та звільнення їх з посад;
-          Олександра Дрік, голова Ради ГО «Громадській люстраційний комітет»;
-          Маркіян Галабала, заступник Голови Тимчасової спеціальної комісії з перевірки суддів судів загальної юрисдикції;
-          Олексій Кошель, генеральний директор ВГО КВУ;
-          Наталія Линник, заступник Генерального директора ВГО КВУ;
-          Олексій Горецький, директор Рівненського обласного осередку ВГО КВУ;
-          Станіслав Жолудев, голова правління ВГО КВУ, голова Дніпропетровського осередку КВУ;
-          Владислав Телень, голова Вінницького осередку ВГО КВУ;
-          Ірина Чорнобай, експерт Луганського обласного осередку ВГО КВУ.

Реєстрація на місці. 

 
     

Аналітика

 • Президентські вибори у Франції: Макрон і Ле Пен виходять у другий тур. Чого очікувати Європі та Україні?

  За підсумками першого туру виборів у Франції, що відбулися 23 квітня, у другий тур виходять два кандидати: центрист Еммануель Макрон та представниця ультраправих Марін Ле Пен. Цей факт підтвердив вірність попередніх опитувань, але все ж містить у собі певний привід для оптимізму – французькі виборці віддають перевагу поміркованим поглядам лідера партії «Вперед!», а не шовіністичним висловлюванням лідерки «Національного фронту». 

  25-04-2017 09:10
 • Підсумки президентських виборів у Сербії

  На президентських виборах очікувано переміг кандидат від Сербської прогресивної партії, дійсний прем’єр-міністр Сербії Александр Вучич. Другого тура не буде – Вучич взяв необхідні для однозначної перемоги 55% голосів. Його часто критикували як за проросійську, так і за проєвропейську позицію – в залежності від політичних поглядів критика. Але Вучич не є настільки простим, щоб називати його суто проросійським або суто проєвропейським. 

  10-04-2017 18:04

Звіти КВУ

 • Фінальний звіт КВУ за результатами місцевих виборів 2015 року

  25 жовтня 2015 р. в Україні відбулись чергові місцеві вибори за новим законом про місцеві вибори. Цей закон було прийнято на виконання коаліційної угоди парламентської Коаліції депутатських фракцій «Європейська Україна», сформованої за результатами позачергових виборів 26 жовтня 2014 року.

  Виборчий процес відбувався в умовах Антитерористичної операції на Сході України, коли частина населених пунктів Луганської та Донецької областей знаходяться під контролем проросійських бойовиків... 

  01-04-2016 01:10
 • Звіт КВУ по спостереженню за днем виборів 26 жовтня 2015 року

  КВУ вважає, що день голосування на місцевих виборах, за виключенням виборів у кількох територіальних громадах, в цілому відповідав стандартам вільних та демократичних виборів. Зафіксовані порушення чинного законодавства в переважній більшості не мали суттєвого впливу на результат голосування. 

  05-11-2015 10:50
Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України