Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


9 членів ДВК можуть потрапити за грати за виборчі порушення

Прокуратурою Черкаської області області до суду скеровано обвинувальний акт стосовно дев’яти членів дільничної виборчої комісії м. Корсунь-Шевченківський Черкаської області, підозрюваних у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 158 (надання неправдивих відомостей до органу ведення Державного реєстру виборців або фальсифікація виборчих документів, документів референдуму, підсумків голосування або відомостей Державного реєстру виборців) Кримінального кодексу України.

25.10.2015, під час чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів, вказані особи, будучи членами однієї з дільничних виборчих комісій Корсунь-Шевченківського району, до закінчення голосування підписали протокол про підрахунок голосів виборців.

За вчинене кримінальне правопорушення зазначеним особам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від семи до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади або займатися певною діяльністю на строк від двох до трьох років.

Джерело

 

 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України