Про проект  

ВИБОРИ в Україні і світі  


Аналітика

Звіт КВУ за результатами спостереження за місцевими виборами 30 червня 2019

​ Звіт КВУ за результатами довготермінового та короткотер- мінового спостереження за місцевими виборами 30 червня 2019 року 

[English vesion below]

15-07-2019 11:26

Підсумки КВУ щодо спостереження за виборчою кампанією у січні

Було представлено звіт  КВУ за результатами довгострокового спостереження за підготовкою до чергових виборів Президента України (грудень 2018 р.-січень 2019 р.). 

11-02-2019 11:59

Дослідження: Невидима рука Кремля на виборах в бундестаг

Росія разом з альтернативними правими з США і правими популістами з Європи намагалася вплинути на вибори в бундестаг. Як саме - з'ясовували міжнародні дослідники, передає Deutsche Welle.

10-12-2017 21:18

У проекті Держбюджету вдвічі зрізали фінансування партій

У проекті Держбюджету вдвічі зрізали фінансування партій, - КВУ

20-10-2017 08:04

Президентські вибори у Франції: Макрон і Ле Пен виходять у другий тур. Чого очікувати Європі та Україні?

За підсумками першого туру виборів у Франції, що відбулися 23 квітня, у другий тур виходять два кандидати: центрист Еммануель Макрон та представниця ультраправих Марін Ле Пен. Цей факт підтвердив вірність попередніх опитувань, але все ж містить у собі певний привід для оптимізму – французькі виборці віддають перевагу поміркованим поглядам лідера партії «Вперед!», а не шовіністичним висловлюванням лідерки «Національного фронту». 

25-04-2017 08:10

Підсумки президентських виборів у Сербії

На президентських виборах очікувано переміг кандидат від Сербської прогресивної партії, дійсний прем’єр-міністр Сербії Александр Вучич. Другого тура не буде – Вучич взяв необхідні для однозначної перемоги 55% голосів. Його часто критикували як за проросійську, так і за проєвропейську позицію – в залежності від політичних поглядів критика. Але Вучич не є настільки простим, щоб називати його суто проросійським або суто проєвропейським. 

10-04-2017 17:04

Висновки щодо парламентських виборів у Вірменії

Зовнішньополітичний фактор лишається одним з найважливіших для вірменських виборців, що і вплинуло на результати волевиявлення. Представники ВГО КВУ беруть участь у місії спостереження за парламентськими виборами у Вірменії і надали свої висновки.​

03-04-2017 15:03

Кооператив «Озеро» французькою

Приїзд Марін Ле Пен у Росію на особисте запрошення екс-лідера парламентської групи зв’язків з Францією Леоніда Слуцького супроводжувався великою кількістю прогнозів, прагнень вгадати зустрінеться лідерка ультраправих з Путіним чи ні, які будуть зроблені заяви, тощо. Епохальна зустріч відбулась, сторони повели себе прогнозовано: Ле Пен заявила про бажання більш тісної співпраці з Росією, закликала до зняття санкцій з РФ, Путін, зі свого боку, зробив крок вперед і два назад: подякував за приїзд, але сказав, що Росія не буде втручатись у хід виборів у Франції.

26-03-2017 15:45

Висновки щодо виборів у Нідерландах

Перемога «Народної партії за свободу та демократію» Рютте, яка  отримає 31 місце у парламенті, була очікуваною і прогнозованою, адже усі партії, що беруть участь у виборах у нижню палату Генеральних Штатів, заявили про свою неготовність підписувати коаліцію з представником ультраправої Партії свободи Гертом Вільдерсом.

16-03-2017 16:21
 
     

Аналітика

Delegation of the European Union to Ukraine Координатор проектів ОБСЄ в Україні Комiтет виборцiв України